רוטרי בינ"ל אזור 2490
מועדון כפר סבא-13461

יוצרים תקוה בעולם
 
הרמוניה בכפר סבא: רוטרי, נוער בעיר ומוסיקה ב"הגלריה  29"
 
מרכז המוסיקה לנוער "הגלריה 29" ברח' גלר מוביל את הסצינה המוסיקאלית הצעירה בעיר ומקדם כישרונות צעירים. "השמות החמים" הבאים בעולם המוסיקה הפופולארית בישראל עושים את צעדיהם הראשונים כאן בכפר סבא. 
 
המרכז  הוקם לפני למעלה מעשרים שנה, בשותפות עם מועדון "רוטרי כפר סבא". עם השנים, הפעילות במועדון הלכה והתרחבה וכיום מדובר על מרכז מוסיקאלי משגשג, המהווה "אכסניה מוזיקלית" לבני נוער בעיר.
DJ Blackout, DJ  עומר קיי, המקלות של יוסי, קול המזרח, קרוטונס ועין עצלה – הם רק חלק מהשמות של ההרכבים והאמנים הצעירים הנהנים מחדרי חזרות, אולפן הקלטות, ואולם ההופעות העומדים לרשותם במרכז. גם לימודי מוסיקה מתקיימים במקום, מהם נהנים כ-230 נערים ונערות, שלא רק עוסקים בשירה, נגינה על גיטרה או תופים, אלא גם "סופגים" ערכים של התמדה, סבלנות וסובלנות, הקשבה לאחר, ובעיקר יצירתיות מוסיקלית. ההשתתפות בפעילות המוסיקלית במקום כרוכה גם בפעילות התנדבותית בקהילה .
 
מועדון 'רוטרי  כפר סבא' תומך ומסייע ברכישת כלי נגינה, מכשירי הגברה ,מחשבים ותוכנות מוסיקליות באיכות שאינה יורדת ממיטב אולפני המוסיקה בעולם.
 

"הגלריה 29" משמשת מקום לביטוי ובילוי בני נוער מהעיר בשעות הפנאי, ומקיימת קורסים
מגוונים ואירועים כגון: קורס די ג'יי-קיובייס , קורסי כתיבה והלחנה,  לווי הרכבים מוזיקליים, ערבי הופעות ואירועים נוספים. אחד הפרויקטים המסקרנים הוא אירוע במסגרתו פועלים המשתתפים בהלחנה, הפקה והקלטה של שיר בארבע שעות. באופן טבעי הפרויקט נקרא "שיר בארבע שעות" ומדובר על להיטים של ממש שבני הנוער המוכשרים הללו מפיקים !
 
בגלריה פועלים כיום 15 הרכבים מוזיקליים מסגנונות שונים ומגוונים: היפ-הופ, ראפ, רוק מוסיקה ים-תיכונית ועוד. אחת לשנה מקיים המקום תחרות להקות - בחסות מועדון "רוטרי  כפר סבא".  חברי המועדון, בראשותו של שוקי עזרא, משתתפים בצוות השיפוט של התחרות, כאשר ההרכבים המצטיינים זוכים בפרסים מתנת "רוטרי כפר סבא" ו"כלי זמר כפר סבא" . ההרכב המנצח זוכה אף להופיע על "במת הנוער" ביום העצמאות בעיר .
 
ב"הגלריה 29"  פועלת להקה ייצוגית, שבעבר העלתה את המופע "רדיו חזק" שזכה לשבחים רבים.
 
מועדון "רוטרי כפר סבא" אף מעניק  פרסים למתנדבים מצטיינים מקרב חניכי הגלריה ומוקיר להם תודה על השתתפותם בהתנדבות בהופעות בצהרונים, בבתי אבות ואף בחלוקת סלי מזון לנזקקים. אחת הזוכות השנה היא שיר חתוכה, שהוענק לה "פרס גלר" המכובד וגם גיטרה אקוסטית חדשה כאות הוקרה על פעילותה ההתנדבותית המגוונת.  
מועדון רוטרי כפר סבא,   עמותה מספר   580009694   הנשיא המכהן: גבי מזור    דוא"ל   mazor.gaby@gmail.com  טל : 050-3376290
לייבסיטי - בניית אתרים