רוטרי בינ"ל אזור 2490
מועדון כפר סבא-13461

יוצרים תקוה בעולם
 
חילופי נשיאים ב 26/6/22 בין מיכאל שלו ליחיאל שטרית בבית אדוויס
טקס חילופי נשיאים 21/22 - 22/23
בבית "אדוויס" בכפר סבא , נפגשנו באוירה חגיגית עם כיבוד עשיר לטקס השנתי. הערב נפתח במינגלינג וכיבוד בפואייה של מרכז הארועים בבית.
לאחר לאחר דברי הפתיחה של המנחה החינני , יוסי בן עמי , נערך טקס רוטריוני מקובל , עם פסוק השבוע ( גליה ואיציק ) , ברכות רעות ( עדנה ) , ברכה בינלאומית ( צילה עבור חנן ) , מידע רוטרי ( אייבי ) ובדיחת השבוע ( אלי ) והוזמן הנגיד הבא ,דני גלבוע לברך.
בדברי ברכתו התייחס הנגיד לחילופי צוות הניהול המועדוני אחת לשנה . הנגידים מתפקדים כצוות כדי לשמור על רציפות הפעילות.
הנגיד רואה במועדון את מרכז הפעילות הרוטריונית ושמירה על הרעות.
אחריו נקרא לברך יו"ר מועצת אירגוני המתנדבים מר מאיר אהרוני והוא מציין את מרכזיותו של המועדון בעיר. מודה למיכאל ומאחל לחיליק הצלחה.
בדברי הסיכום ציין הנשיא היוצא , מיכאל שלו את אי השקט במועדון שהוא הרגיע. הוא מציין את הפעילות הקהילתית הרבה שהיתה השנה. הוא ציין את אי הצלחתו בשימור חברים שעזבו אבל התקבלו חברים חדשים.
גבי העניק למיכאל תעודת "גלגל הזהב" ועולי ברך את מיכאל על שנת נשיאות מוצלחת.
שולחן הנשיאות התחלף ממיכאל ועמי לחיליק וצילה.
צוות מ"גלריה 29" הנעים את זמנינו ב 2 שירים.
ראש העיר , מר רפי סער ורעייתו , ביחד עם סגן ראש העיר , דני הרוש , כיבדו אותנו בנוכחותם. בדברי ברכתו ציין ראש העיר את מרכזיותו של המועדון בעיר והוא מודה למועדון על עשייתו הרבה.
הנשיא הנכנס , חיליק שטרית הציג את הנהלת המועדון וציין את תוכניתו לחיזוק המועדון , והגדלת הפעילות הקהילתית.
בסיום הארוע הוענק זר פרחים לזיווה ואלי נחום , בעלי "אדוויס" אצלם התארחנו לארוע החשוב הזה . הנשיא הנכנס קיבל את "תעודת המשמרת "והושרה "שירת "התקווה".

 
מועדון רוטרי כפר סבא,   עמותה מספר   580009694   הנשיא המכהן: גבי מזור    דוא"ל   mazor.gaby@gmail.com  טל : 050-3376290
לייבסיטי - בניית אתרים