רוטרי בינ"ל אזור 2490
מועדון כפר סבא-13461

יוצרים תקוה בעולם
 
ב 15/5/23 קיים המועדון את ערב חלוקת הפרסים לתלמידים מצטיינים במקצועות הטכנולוגיה ומתנדבים בקהילה בשיתוף עיריית כפר סבא. ועדת קרן המלגות בראשותו של נ"ל זאב ווינשטיין בחרה ב 22 תלמידות ותלמידים מכל בתי הספר התיכוניים בכפר סבא.
הנחה בחנניות , נ"ל יוסי בן עמי , 2 נערות ממועדון המוסיקה לנוער "גלריה 29" ( המאומץ על ידי המועדון ) השמיעו 2 קטעי שירה יפים . מ"מ ראש העיר , חברנו דני הרוש ברך בלבביות והשתתף במתן תעודות הפרס והצ'קים. ברך גם נ"ל מאיר אהרוני , יו"ר מועצת אירגוני המתנדבים בכפר סבא. בדבריו סקר זאב את תהליך הבחירה בזוכים.
מרצה הערב , מר דוד ריבל סיפר על קורות חייו המדהימים , מעולה חדש צעיר לבעלים של חברה ענקית לשרותי תמסורת טלוויזיה ועד למכירתה לענק אמריקאי בתחום.
תמי ברכה הקריאה את שמות המונצחים בקרן , ורחל קוצ'ין הזמינה את הזוכים תוך הקראת את שכתבו עליהם מוריהם.
חילקו את הפרסים מר דני הרוש , יחיאל שטרית , נשיא המועדון , זאב ווינשטיין , יו"ר הקרן ומירה וולינגשטיין , גזברית הקרן מזה שנים רבות.
הערב היה מאורגן להפליא , מכובד ומכבד , את הזוכים , בני משפחותיהם ומוריהם וכן חברות וחברי המועדון שמילאו את האולם. לסיום צולמה תמונה קבוצתית של הזוכים והזוכות עם צוות מחלקי הפרסים. הערב הסתיים בשירת "התקווה" ובתחושת סיפוק של כל המשתתפים.
 
מועדון רוטרי כפר סבא,   עמותה מספר   580009694   הנשיא המכהן: גבי מזור    דוא"ל   mazor.gaby@gmail.com  טל : 050-3376290
לייבסיטי - בניית אתרים