רוטרי בינ"ל אזור 2490
מועדון כפר סבא-13461

יוצרים תקוה בעולם
 
קרן המלגות חילקה 22 פרסים לתלמידים מצטיינים המתנדבים בקהילה ב 7/5/2017 מרצה הערב היתה ד"ר מיכל השכל-איטח אשר הרצתה על "מדענים מהנדסים את החיים"
בנוכחות קהל רב , תלמידים מצטיינים ומתנדבים , משפחותיהם , מורים ומנהלים , חברות וחברי מועדון רוטרי כפר סבא , ואורחים , קיים הערב המועדון את הטקס השנתי לחלוקת פרסים לתלמידי תיכון מצטיינים במדעים ומצטיינים בהתנדבות. בדברי ברכתו העלה מ"מ ראש העיר , צביקה צרפתי , את תרומת המועדון לקהילה בכפר סבא. נציג נגיד רוטרי , עוזר הנגיד עמוס סלע העלה על נס את פעילות הרוטרי בקרב הצעירים בפרויקטים שונים כגון :גישור , נואם צעיר , חילופי נוער ועוד. בברכתה המיוחדת ציטטה הנשיאה פנינה כרמון ויכוח בין רבי טרפון , שחשב שהמעשה חשוב יותר בעוד רבי עקיבא חשב שהלימוד חשוב יותר. בסופו של דיון הם הגיעו למסקנה שהלימוד והמעשה חשובים באותה מידה , וביחד!.
 כך גם כל מקבלי הפרסים מכל בתי הספר התיכונים בכפר סבא , שנמצאו ראויים לקבלת פרס מקרן המלגות של המועדון , המנציחה את מייסדי המועדון וותיקי כפר סבא. כולם כאחד תלמידים מצטיינים במדעים ובו בזמן תורמים מזמנם וממרצם למען אחרים .
 ערב מכובד ונעים , שהונחה בחן רב ע"י חברתינו רחל קוצ'ין , מנהלת בי"ס תיכון , ונוהל ע"י יו"ר קרן המלגות , נ"ל יובל השכל.
 מרצת הערב , דר' מיכל השכל-איטח , ( כן , הבת של ) הבהירה לקהל בהרצאה מרתקת , על הגנום , הנדסה וכל מה שבינהם.הרצאה מרתקת ומעניינת בנושא מאד עדכני.

 
מועדון רוטרי כפר סבא,   עמותה מספר   580009694   הנשיא המכהן: גבי מזור    דוא"ל   mazor.gaby@gmail.com  טל : 050-3376290
לייבסיטי - בניית אתרים