רוטרי בינ"ל אזור 2490
מועדון כפר סבא-13461

יוצרים תקוה בעולם
 
חילופי נשיאים ב 28/6/20 בין צילה רשטיק לחני ברקת-גלנצר בבית המתנדב וב ZOOM 
ערב חילופי נשיאים מוצלח ביותר התקיים הערב. בנוכחות ראש העיר מר רפי סער , נגיד האזור , דר' נחום פרנקל , יו"ר אירגוני המתנדבים , מאיר אהרוני , חברות וחברי 2 הנהלות המועדון ( זו היוצאת וזו הנכנסת ) וב zoom כל שאר חברות וחברי המועדון בנוכחות כמעט מלאה. בהנחייתו רבת השנים של נ"ל שלמה גונן נערך הארוע כמסורת המועדון. ברכות רעות מפי עדנה דרעי , ברכה בינלאומית של ראובן נחמד ופסוק השבוע היפיפה והמיוחד של גליה ואיציק . ראש העיר העלה על נס את מרכזיותו של המועדון בעיר המתנדבת שלנו ,נגיד האזור סקר את תוכניות האזור לפעילות משולבת , מאיר אהרוני ציין את העובדה שהוא נ"ל של המועדון ואת העשייה הרבה של המועדון.
בדברי הסיכום שלה ציינה צילה את השנה המורכבת שעברה והודתה אחד לאחד לחברי ההנהלה שלה ובמיוחד למזכיר אייבי. בארוע הוענקו כלי נגינה ל 3 בנות מצטיינות מ"גלריה 29" . לקראת הסוף הפתיעה גליה את צילה בברכה מיוחדת שנמסרה ע"י גליה במקום ונתנה לה גם ספרון ובו כל פסוקי השבוע של השנה.
בהמשך קיבלה צילה את גלגל הזהב ואז הוחלפו הסיכות. דברי הפתיחה של חני. כמסורת המועדון הסתיים הארוע המיוחד והמוצלח בשירת התקווה. (כתב גבי מזור, צילומים ענת שוורצמן).   השתתפו פיזית ובזום 93 איש.

 
מועדון רוטרי כפר סבא,   עמותה מספר   580009694   הנשיא המכהן: גבי מזור    דוא"ל   mazor.gaby@gmail.com  טל : 050-3376290
לייבסיטי - בניית אתרים